דף הבית » קטגוריית נו בטח

י”ז בתמוז הוא יום של תענית ואירוניה

אז: “בשבעה עשר בתמוז נבקעו חומות הר הבית וגם הכוהנים נקראו להילחם ולא היה כהן טהור שיקריב את התמיד. ” (ויקיפדיה)

ועכשיו: “במודעה שפרסמו, רומזים הרבנים כי “סכנת הגיוס” היא איום קיומי: “שלא ינוח שבט הרשע על גורל הצדיקים” […] החל מיום ראשון הקרוב, צום י”ז בתמוז, ולמשך עשרה ימים, “יאמרו בתלמודי תורה, הישיבות הקדושות ובהיכלי התורה תפילת אבינו מלכנו” – תחינה הנאמרת רק בימי תענית”. (טמקא)

בלעדי להיתוך קר למפגרים: סוכנות ‘המזבלה’ קיבלה את תקציב הגרילה של הליכוד

על פי דיווח של אורי פרייס בפייסבוק, סוכנות הקריאטיב “מזבלה“, אותה אנו אוהבים, היא לא פחות מאשר כיסוי לחבורה של האקרים מתוחכמים שפורצים ללפטופים של פעילים נגד נתניהו.

לדבריו: “למשל אתמול בלילה, כאן עד 5 בבוקר , מי שקרא, התברר כי חבלן הליכוד המשטרה והמושחתים לוביסטים-פירמות, מר לי לוי הידוע לשמצה, מחבל ומאזין, משבש וומסכל את פעולתו הקדושה של המשמר החברתי בכנסת, של ליה נירגד ודור דניאל.
אפילו לפטופ גנבו להם ב”גן הוורדים”.זו ההבהרה חשובה וחיונית לפוסט שבכותרתו כתוב “מזבלה”. נא לא להוריד מודעה זו, אלא אם אתה מושחת או פחדן וגם מושחת. חן חן.כתובתה הרשמית של חברת HAMIZBALAH היא מצודת זאב, רחוב המלך ג’ור’ג’ בתל אביב, משכנו המרכזי של הליכוד מהמסד עד הטפחות”.

זה רק עוד סימן שהבחירות בפתח (תקווה).

ואולי בעצם כל הקטע הזה, שבר רפאלי התחתנה במקום לשרת בצבא היה סיפור כיסוי?

ואולי בעצם כל הקטע הזה, שבר רפאלי התחתנה במקום לשרת בצבא היה סיפור כיסוי?

והיום בפינתנו “חלומות שאולי טוב שלא התגשמו”, בר רפאלי כסוכנת מוסד:

“זה חלום חיי הסודי”, היא התוודתה לפני עיתונאים שהתעניינו ביצירה החדשה. “הייתי רוצה מאוד להיות במוסד. מעניין לעשות משהו חשאי שאף אחד לא יודע עליו. משהו גדול, להשפיע בצורה כזו. זה נראה לי מאתגר”, היא הסבירה.

אלא אם כן הפעילות המבצעית מתבצעת בביקיני (משאירה לדמיון שלכם את התשובה לשאלה “איפה האקדח”).

זה לא אני, זו המכונית שלי אשמה.

רכבת ישראל הורשעה בגרימת מוות ברשלנות בהסדר טיעון. אלה חדשות מעודדות כי בפעם הבאה שאני אדרוס מישהו אני גם אבקש שיאשימו את המכונית שלי, ולא אותי.

בקרוב: רמת חובב תיקרא ע”ש [אין לי 300,000 ש”ח מיותרים בשביל המשך הכותרת השנונה]

לא. אני חושבת שזה מאוד הגיוני שרוצים לקרוא לאיזור הבורסה ברמת גן, שמזוהה עם זנות, סמים ופשע, על שמו של ראש עיריית ר”ג שחשוד בפלילים. זה רק יוסיף קסם וחן נוספים לאיזור הנהדר והפסטורלי הזה.

מן הארכיון:

  • מכון לטיהור שפכים על שם רחבעם זאבי
    (אגב, יהונתן, אמרתי לך אי פעם שהפוסט העתיק הזה שלך גורם לי לצחוק קשות בכל פעם שאני נוסעת להרצליה באיילון וחולפת תחת גשר רחבעם זאבי? אז זהו)

מבקר המדינה חושף: בקרוב מבצע סודי להעלאת קהילה יהודית נשכחת

אני משערת שכשהם מתכוונים לציבור בוחרים פוטנציאלי, כוונתם להכנות הקדחתניות לקראת עליית “מרבד היהלומים”, במסגרתה יעלו ארצה שלל אוליגרכים אוקראיניים, כן?

נציגי הסיעה הסבירו כי הנסיעות היו נחוצות לשמירת הקשר עם ציבור בוחרים פוטנציאלים דרך קיום קשרים מול הקהילות היהודיות בתפוצות

זה לא משגר טילים, זו טכנולוגיה דומה. מאוד.

זה לא משגר טילים, זו טכנולוגיה דומה. מאוד.

אני רק שאלה: אם החוליה שחוסלה לא שיגרה את הטילים, ורק “השתמשה באותה טכנולוגיה”, לצורך מה בדיוק הם השתמשו בטכנולוגיה של פאקינג משגרי טילים? הכנת קרם ברולה?

“…בתחילה אמרו אתמול בצה”ל כי חיל האוויר חיסל את משגרי הרקטה שהחרידה את מאות אלפי מתושבי השפלה, אבל מאוחר יותר חזרו בהם והבהירו כי החוליה רק השתמשה באותה טכנולוגיה.”

(לינק ויה ואנדראחותך)