דף הבית » קטגוריית אל טבעי

יכול להיות כאן יותר טוב: שקרים שנתניהו סיפר לי.

מטה נתניהו מנסה להראות לנו שהרבה השתנה ושבעקבות המחאה החברתית הביא לשינויים משמעותיים השנה; נתניהו מצביע על חמישה שיפורים במצבנו באיגרת שהוא פרסם: (1) החלת חוק חינוך [sic] חינם מגיל 3; (2) רפורמה מהפכנית בסלולר; (3) בניית אלפי דירות וירידה במחירי הדירות; (4) הרחבת טיפולי השיניים לילדים עד גיל 12; (5) רפורמה במס שהוסיפה מאות שקלים להורים.

בואו נפרק את השקרים של נתניהו אחד אחד:
1. החלת חוק לימוד חובה מגיל שלוש:  על פי דו”ח של מרכז המחקר והמידע של הכנסת, חוק לימוד חובה מגיל שלוש הוחל כבר משנת 1984, ועוכב על ידי חוק ההסדרים. כלומר נתניהו מתגאה שלאחר שלוש שנות כהונה, החליט סוף סוף לקיים חוק של מדינת ישראל ולהעביר תקציב ליישום של חוק תקציבי.

2. רפורמה מהפכנית בסלולר: את הרפורמה אי אפשר לקחת ממשה כחלון; מה שכן, המכרז שהוביל לרפורמה נסגר עוד באפריל 2011, לפני שהתחילה המחאה בכלל, ולא סתם לפני, אלא זו תכנית של כחלון עוד משנת 2010. כלומר, יכול להיות שהממשלה ביצעה, אבל זה בטוח שלא השנה.

3. בניית אלפי דירות וירידה במחירי הדיור: וובכן, אני מצטער, אבל אני רק נזון ממידע של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, שקבעה שמדד מחירי הדיור עלה בארבעה אחוזים השנה. כמובן שזה מופשט מדי, וגם אלה שאומרים שמחירי הדירות יורדים מבינים שמחיר השכירות עולה.

4. הרחבת טיפולי השיניים לילדים עד גיל 12: ואללה, זה באמת מה שקרה. אבל בוא נדבר דוגרי: בשנת 2010 כבר החליטה הממשלה על הגדלת התקציב. ב2012, כשהבנתם שהתקציב מספיק, החלטתם להרחיב את הסל. שקל נוסף לא תוקצב, וזה מה שחשוב.

5. אה כן; יש רפורמה במס שהוסיפה מאות שקלים להורים; אבל זכרת לומר שמחירי הדלק עלו לשמונה שקלים בגלל המסים? אז איפה בדיוק חסכת לנו ואיך עשית שיהיה כאן יותר טוב.

יכול להיות כאן הרבה יותר טוב, אתה יכול ללכת הביתה.

בלעדי להיתוך קר למפגרים! זו הטכנולוגיה שתפעיל את המאגר הביומטרי.

מודעת דרושים אקראית חושפת את העוולה:

למשרד הפנים בירושלים דרוש/ה סטודנט/ית לרשות לניהול המאגר הביומטרי.המשרה זמנית

תיאור התפקיד:
מתאם פגישות וניהול יומן של ראש הרשות.
מסייע באישור קבלת דואר/מסמכים/בצוע דו”חות ברשות.
מסייע בסריקת חומרים מקצועיים.
בונה מצגות בהתאם לצורך.
מכין קבצי נתונים ב- Excel .

בלעדי להיתוך קר למפגרים: סוכנות ‘המזבלה’ קיבלה את תקציב הגרילה של הליכוד

על פי דיווח של אורי פרייס בפייסבוק, סוכנות הקריאטיב “מזבלה“, אותה אנו אוהבים, היא לא פחות מאשר כיסוי לחבורה של האקרים מתוחכמים שפורצים ללפטופים של פעילים נגד נתניהו.

לדבריו: “למשל אתמול בלילה, כאן עד 5 בבוקר , מי שקרא, התברר כי חבלן הליכוד המשטרה והמושחתים לוביסטים-פירמות, מר לי לוי הידוע לשמצה, מחבל ומאזין, משבש וומסכל את פעולתו הקדושה של המשמר החברתי בכנסת, של ליה נירגד ודור דניאל.
אפילו לפטופ גנבו להם ב”גן הוורדים”.זו ההבהרה חשובה וחיונית לפוסט שבכותרתו כתוב “מזבלה”. נא לא להוריד מודעה זו, אלא אם אתה מושחת או פחדן וגם מושחת. חן חן.כתובתה הרשמית של חברת HAMIZBALAH היא מצודת זאב, רחוב המלך ג’ור’ג’ בתל אביב, משכנו המרכזי של הליכוד מהמסד עד הטפחות”.

זה רק עוד סימן שהבחירות בפתח (תקווה).

אורן זריף הוא אלי ישי. או להיפך.

אורן זריף הוא אלי ישי. או להיפך.

עמוד הפייסבוק של “אתאיסטים – נעים להכיר” פירסם אתמול את התמונה הזו של אלי ישי מעניק את אות העסק הנבחר לאורן זריף.

בהיתי לרגע בתמונה, ופתאום נפל לי האסימון! הם אותו אדם!
מיד גייסתי לטובתי את מיטב אמצעי הטכנולוגיה הביומטרית העומדת לרשותנו באתרי “איך ייראה התינוק שלך ושל רוברט פטינסון”, והנה לפניכם ההוכחה החותכת: אלי ישי הוא אורן זריף או אחיו התאום. או שיבוט שלו. או שאחד מהם עבר אל היקום שלנו מאיזה יקום מקביל, וכל הטמטום שבמדינה הזו הוא קונספירציית ענק בין-מימדית של שניהם.