דף הבית » קטגוריית טחורים ברשת

בלעדי להיתוך קר למפגרים: סוכנות ‘המזבלה’ קיבלה את תקציב הגרילה של הליכוד

על פי דיווח של אורי פרייס בפייסבוק, סוכנות הקריאטיב “מזבלה“, אותה אנו אוהבים, היא לא פחות מאשר כיסוי לחבורה של האקרים מתוחכמים שפורצים ללפטופים של פעילים נגד נתניהו.

לדבריו: “למשל אתמול בלילה, כאן עד 5 בבוקר , מי שקרא, התברר כי חבלן הליכוד המשטרה והמושחתים לוביסטים-פירמות, מר לי לוי הידוע לשמצה, מחבל ומאזין, משבש וומסכל את פעולתו הקדושה של המשמר החברתי בכנסת, של ליה נירגד ודור דניאל.
אפילו לפטופ גנבו להם ב”גן הוורדים”.זו ההבהרה חשובה וחיונית לפוסט שבכותרתו כתוב “מזבלה”. נא לא להוריד מודעה זו, אלא אם אתה מושחת או פחדן וגם מושחת. חן חן.כתובתה הרשמית של חברת HAMIZBALAH היא מצודת זאב, רחוב המלך ג’ור’ג’ בתל אביב, משכנו המרכזי של הליכוד מהמסד עד הטפחות”.

זה רק עוד סימן שהבחירות בפתח (תקווה).

הם אומרים: זדיינו

אמרו את זה קודם, לפניי, והפעם עליי:

הקסם של המאבק: מרגע שמישהו מעלה רעיון אידיוטי ועד לרגע שבו הוא מתממש, עוברות פחות מ-48 שעות. […] וב”אידיוטי” אני מתכוונת “מגניב לגמרי”

הרשו לי, אם כן, להזמין אתכם לסינגל-סרבינג-סייט חדש ומפגר, קצת נדוש, אבל לדעתי די מתבקש:
http://zdainoo.info/

(וכרגיל, מוזמנים להציע כאן בתגובות משפטים שנונים/מדכאים נוספים, כי ככה זה כאן באינטרנטים)

חבר חדש ליום השואה

חבר חדש ליום השואה

לא יודע אם יצא לכם להציץ בהצעות שמציע פייסבוק תחת “אנשים שאתה עשוי להכיר” (People you may know). אישית, אני מוצא בכל פעם את ההצעות שלו כסרות טעם עד זרא. ראוי היה לתרגם לעברית “אנשים שאתה עלול להכיר”, כי נראה שפייסבוק מצטיין בלהציג תחת הכותרת הזו בעיקר אנשים שאתה רוצה להדחיק את קיומם.

אדולף היטלר בפייסבוקאני לא מדבר אתכם על כל הדברים הרגילים (ממ”חים בשקל, עסקנים כולשים של מפלגת העבודה, רמטכ”לים לשעבר, אקסיות מטורפות שרכשו לאחרונה גרזן, אמני פיתוי, משווקים רשתיים, ח”כים מהימין הקיצוני וכו’).

אני מדבר על היכולת המדהימה של פייסבוק למצוא תמיד את ההוא, שלמד אתכם ביסודי ו/או התיכון ואחרי זה נתקלתם בו בצבא, באוניברסיטה בפאב השכונתי ובבית של החברה החדשה שלכם – ושמעולם לא יכולתם לסבול את צורתו. פייסבוק מצטיין באיתור האנשים האלה ותחיבתם בפרצופכם, והוא מסוגל לדברים הרבה יותר גרועים מזה, תהיו בטוחים.

קצת עזרה בנוגע לאתר נתק, חברים.

לפני כשבוע השקתי עם שני חברים את שירות נתק, השירות המהיר להתנתקות מספקי שירות; בינתיים כמה חברים פרגנו בלינק: שוקי גלילי נתן המלצה וגם עידו קינן פרגן; אבל אני צריך עוד עזרה. אנחנו צריכים קצת SEO ותמיכה, במיוחד כדי לקדם את הדפים הייעודיים שהקמנו; כך שאם בא לכם להתנתק מסלקום ותחפשו את המונח במנוע החיפוש המועדף שלכם, אנחנו נהיה התוצאה הראשונה.

בתמורה אני לא יכול להבטיח הרבה, אולי פרגון כאן בבלוג על משהו כנגד הלינק או משהו באיזור.

השאיפה שלנו היא להיות ראשונים כאשר מחפשים ביטויים כמו להתנתק מהוט, בין היתר כי אני יודע שיש בלוגרים מתוסכלים אחרים שהיה קשה להם להתנתק והרעיפו עליהם קשיים נוספים, עד שעשו משהו מבורך, וזו אחת הסיבות שהקמנו את האתר.

עוד פרגון כמובן הוא לאלירן מפריפקס, שנותן שירות מצוין ועוזר לנו לעשות את הכל במחירי (כמעט) עלות.

החמאס: חטוף חייל לדרך.

פייסבוק מציד: לוח הטרמפיאדה. אם רציתם לחטוף בלונדינית שצריכה טרמם מהקריות לקריית מלאכי (שהיא גם קריה לכשעצמה) או סתם לאסוף איזה חייל מסכן בדרך לבסיס ולהקפיץ אומה שלמה, כל שאתם צריכים לעשות הוא להצטרף לקבוצה.