דף הבית » קטגוריית בריאות

עכשיו יש איפה לאחסן את בנימין נתניהו.

בנק צואה חדש מוקם בארצות הברית. הבנק מיועד לאחסן צואה רפואית, אשר השתלתה בחולי דיפיצילה יעילה יותר מאנטיביוטיקה.

מקווה שאת לשלשת העופות שלנו גם יאחסנו שם בקרוב.

חם בחוץ, אל תשכחו להשאיר גופות לחולדות ושאר מכרסמים, שלא ימותו מרעב.

מפסק הדין עולה כי הילד מת בשנת 2004, לאחר שנפגע ממשאית. מותו נקבע בחדר המיון בבית החולים שניידר בפתח תקווה, ובשעת לילה מאוחרת הועברה גופתו למכון. נהג האמבולנס שהסיע את הגופה ביצע חתך קטן בשק שעטף את הגופה והצמיד לידו של המנוח תג זיהוי. לאחר מכן הורה השומר במכון לנהג לשים את הגופה בחדר מקררים, שם הושארה הגופה מחוץ למקרר.

בבוקר, בשעה שראש המכון דאז, פרופ’ יהודה היס, ביצע נתיחה בגופה, התגלו בפניו של הילד פצעים ונשיכות שנגרמו על ידי מכרסמים, כנראה חולדות, לאחר מותו. אנשי המכון איפרו את הגופה כדי להסתיר את הפצעים ולא דיווחו על כך למשפחה. הפצעים התגלו רק כאשר בני המשפחה ערכו טקסי קבורה הנהוגים בעדתם.

()

סובלת מדימום מוגבר? נסי מים ישראליים

עזבו אותכם מירקות עלים – מים חומים עם חלודה יותר בריא.

אחד הדברים המקסימים בישראל הוא שתמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה – רק שלא ברור במה היא מלאה בדיוק. קחו, למשל, מקרה שבו גיליתם שהשקיתם את ילדיכם במים עם חלודה. מצד אחד – איכס. מצד שני – מסתבר שזה לא מסוכן.

יותר מזה: חלודה, שהיא בעצם תחמוצת הברזל, היא תרכובת שמשמשת ברוב תוספי המזון לטיפול בחסר בברזל. כלומר, אם אתם סובלים או סובלות מאנמיה, שתיית מים עם חלודה עשויה בעצם להועיל לכם.  כמו שהבטיחו לנו במשרד הבריאות וברשות המים, לא רק שהמים מהברז לא פחות בריאים ממים מינרליים (שזה לא חכמה) – הם גם מגיעים עם יותר מינרלים.

תודו שזה משמח, בעיקר על רקע העובדה שהתבררה הבוקר: ישראל היא שיאנית הרעלים בגידולי השדה. מסתבר שהירקות שלנו – אלו שבתוכניות הבוקר אומרים לאכול מהם הרבה – מכילים חומרי הדברה בכמות גדולה פי 88 מאשר הירקות שאוכלים בשבדיה.

בקיצור, אם חסר לכן ברזל יכול להיות שירקות עלים לא אמורים להיות הבחירה הראשונה שלכן. במיוחד כשאפשר לשתות מים חלודים.

סכנה למפלגה הרפובליקאית בארצות הברית.

דיק צ’ייני עבר השתלת לב וכעת עמדותיו עשויות להשתנות.

נמאס לך לחכות בתורים בקופת חולים? עשה זאת בעצמך!

דיל אקסטרים, האתר האהוב עלינו, מציג אנדוסקופ ביתי שמתחבר למחשב בחיבור USB; אם אי פעם רציתם להכניס משהו לגוף ולבדוק מה יש לכם שם, עכשיו אפשר לעשות זאת במחיר נמוך במיוחד של 57 דולר.

endoscopy
CC-BY Yuna Tamai

המציג אינו רופא (הוא מתמחה, ולא מקבל את מה שמגיע לו)

התסריט, אגב, של מעין רוגל, שאם עוד לא קניתם\קראתם את ספר הביכורים שלה, היינו יכולות לנסוע (שאני קראתי בשעתיים, אבל זה לא חוכמה) אז תקראו את הראיון בטמקא ותקנו את הספר עכשיו.