דף הבית » קטגוריית דת

המשטרה: זה שזה כתוב באינטרנט לא אומר שזה נכון.

המשטרה סוגרת את התיק נגד שמואל אליהו מחוסר ראיות.

י”ז בתמוז הוא יום של תענית ואירוניה

אז: “בשבעה עשר בתמוז נבקעו חומות הר הבית וגם הכוהנים נקראו להילחם ולא היה כהן טהור שיקריב את התמיד. ” (ויקיפדיה)

ועכשיו: “במודעה שפרסמו, רומזים הרבנים כי “סכנת הגיוס” היא איום קיומי: “שלא ינוח שבט הרשע על גורל הצדיקים” […] החל מיום ראשון הקרוב, צום י”ז בתמוז, ולמשך עשרה ימים, “יאמרו בתלמודי תורה, הישיבות הקדושות ובהיכלי התורה תפילת אבינו מלכנו” – תחינה הנאמרת רק בימי תענית”. (טמקא)

כך נתניהו מתכנן להגדיל את אחוז החרדים בצבא.

נתניהו הצהיר הערב כי הוא מתכנן להעלות את אחוז החרדים בצבא; הפתרון, כמובן, הוא להחזיר בתשובה כמה פלוגות בעת שהן משרתות.

גדעון סער: כדי למגר את האלימות בחברה, מציע שילמדו מסכת אבות.

ההצעה המטופשת של גדעון סער יכולה לקבל בונוס: אנחנו מציעים שילמדו גם את סיפור פילגש בגבעה. ככה אולי הם ידעו איך לבצע מעשי אלימות.

שאל את הרב: אישתי אינה מוכנה לשכב איתי, איך לגרום לה לעשות זאת בלי לאנוס אותה?

מתוך טמקא יהדות:

לאחרונה השמנתי, ואישתי אינה נמשכת אליי יותר. עם אישתי הקודמת, לפני שישבתי בכלא על הרצח שלה, הייתי מבצע מעשי אונס, אבל אני לא מעז לעשות זאת בגלל החוק, ואישתי איימה שאם אעשה זאת היא תלך למשטרה. רציתי לשאול איזה עוד דרך ההלכה מציעה כדי לגרום לאישתי לשכב עמי, פרט ל”האנסת וגם רצחת”? אני לא רוצה שהיא תמות, אבל אם אלך לכלא או אורחק מהמשפחה אף אחד לא יביא כסף הביתה.

נשמע מופרך? וובכן, זה הטקסט שבאמת פורסם בטמקא:

הבן שלי עבר בר מצווה, ולאחרונה סוטה מהדת. כשאני הייתי בגילו, אבי היה מכה אותי בחגורה בתגובה על מעשים כאלו, אבל אני לא מעז לעשות זאת לבני בגלל החוק, והוא איים שאם אעשה את זה הוא יילך למשטרה. רציתי לשאול איזה עוד דרך ההלכה מציעה כדי להחזיר את הבן למוטב, פרט ל”חוסך שבטו בנו”? אני לא רוצה שיתפקר, אבל אם אלך לכלא או אורחק מהמשפחה אף אחד לא יביא כסף הביתה (אנונימי)

ויה ג’וני