דף הבית » קטגוריית על טבעי

אורן זריף הוא אלי ישי. או להיפך.

אורן זריף הוא אלי ישי. או להיפך.

עמוד הפייסבוק של “אתאיסטים – נעים להכיר” פירסם אתמול את התמונה הזו של אלי ישי מעניק את אות העסק הנבחר לאורן זריף.

בהיתי לרגע בתמונה, ופתאום נפל לי האסימון! הם אותו אדם!
מיד גייסתי לטובתי את מיטב אמצעי הטכנולוגיה הביומטרית העומדת לרשותנו באתרי “איך ייראה התינוק שלך ושל רוברט פטינסון”, והנה לפניכם ההוכחה החותכת: אלי ישי הוא אורן זריף או אחיו התאום. או שיבוט שלו. או שאחד מהם עבר אל היקום שלנו מאיזה יקום מקביל, וכל הטמטום שבמדינה הזו הוא קונספירציית ענק בין-מימדית של שניהם.

עמיר ממאדים, מצנע מנגה. [תמונה בלעדית של עמיר פרץ כחיזר]

עמיר ממאדים, מצנע מנגה. [תמונה בלעדית של עמיר פרץ כחיזר]

עמרם מצנע אמר אמש כי עמיר פרץ הגיע מפלנטה אחרת. לנו, בהיתוך קר למפגרים, הודלפה תמונה בלעדית של עמיר פרץ בחזותו האמיתית כחיזר.

יש לכם תמונה טובה יותר? קבוצת הפייסבוק שלנו מחכה לכם.

גלעד ארדן מעודד את התחבורה הציבורית.

גלעד ארדן רוצה להגביל את השימוש בסלולרים בתחבורה ציבורית כדי לעודד את הציבור לא להשתמש בתחבורה הציבורית. כמובן, זו ברכה כיוון שגלעד ארדן היה יכול להציע להתנקש במי שמדבר בסלולרי בתחבורה ציבורית או לחבוש קסדה בזמן הנסיעה באוטובוס.

גורמים המקורבים לשר האוצר מסרו כי האגרה תשמש לצורך הסקת מסקנות

שר האוצר, יובל שטייניץ, הקים ועדה שמטרתה לבחון כיצד למנוע מחברות הסוחרות עם ישראל לסחור גם עם איראן. גורמים המעורים בדבר גילו שככל הנראה מסקנת הועדה תהיה לחייב חבילות הנכנסות לישראל באגרה של 38 ש”ח.

בשיחות סגורות מאוד אמר גורם המקורב לשר האוצר כי “בהטלת האגרה של 38 שקלים יושגו שתי מטרות עיקריות: הראשונה היא מימון המלחמה בטרור על ידי הגדלת הכנסות המדינה, השניה היא מניעת רכישה של סחורות באתרי אינטרנט עכו”ם ומימון איראן, שסוחרת עם אותם אתרים. בעקבות האגרה אנו צופים כי הציבור יחדל מלסחור עם חברות הסוחרות עם איראן באינטר-נט ויעבור לרכוש רק סחורה ציונית מאושרת”.

כמונו, גם היא שונאת שמתקשרים מחסוי.

אפוטרופסית הורשעה לאחר שגנבה יותר משבעה מיליון שקלים מחסויים. לדעתי? מגיע להם על כל הפעמים שהם התקשרו אליי ולא ידעתי מי הם.

יש דברים שלא מתערבבים (שבילי אופניים הם למכוניות בלבד)

שלושה חודשים אחרי שיצאה בקמפיין שבילי האופניים הם לרוכבים בלבד התגלתה הסיבה האמיתית מדוע עיריית תל-אביב יצאה בו. הבוקר, “כתב” היתוך קר למפגרים צפה בהפיכת נתיב האופניים בשדרות רוטשילד לנתיב תחבורה לרכבים פרטיים. כך, מתכנן רון חולדאי להפוך את השבילים האלה, שעד עכשיו הלכו עליהם אנשים ואופנים, לנתיב תחבורה ייעודי לרכבים פרטים על מנת לפתור את בעיית התחבורה האמיתית בעיר. (מיותר לציין שהרכב היה בשירות העירייה, נכון?)

יש דברים שלא מתערבבים

יש דברים שלא מתערבבים

יש דברים שלא מתערבבים