דף הבית » קטגוריית הרבובדיה אמר

ואם יגידו לכם שהכל לא הולך להתפוצץ?

ונגיד… שיגידו לכם שלא הכל הולך להתפוצץ? אז מה, אז לא תצביעו?

חלק מהקמפיינים לעידוד ההצבעה מצליחים להיות מאד יצירתיים בטיעונים שלהם. לא עם הכל אנחנו מסכימים, אבל יכול להיות שאנחנו לא בקהל היעד. לכו להצביע.

http://youtu.be/q0evulvihMc

כושים מסריחים (אבל אני לא גזען)

בנימין בביוף, חבר מועצת עיריית תל-אביב מטעם ש”ס, קורא להפרדה בין עובדים זרים ופליטים מסודן עקב ריח רע שנדיף מהם. במכתב ששיגר למשרד התחבורה ולראש עיריית תל-אביב, רון חולדאי, כותב בביוף: “לתושבי דרום העיר לא נותר מקום על האוטובוס, ומכיוון שהעובדים ישנים בגינות ובחדרי מדרגות ולא מתקלחים כל יום נודף מהם ריח רע והם עלולים חס ושלום לגרום לכל מיני מחלות”.

לקנות בלי כאב ראש

האישה מפריעה לך לקניות? לא מצליח לקנות את גליון בגדי היום של בלייזר כי אתה מפחד שהאישה תשים לב? מרגיש שאתה צריך לקנות יותר מדי סוגים של ‘קרם עיניים’ ולא בין למה היא צועקת עלייך כשאתה מביא קישוא והיא ביקשה זוקיני? בשביל אנשים כמוך הקימו האחים יעקובי את הסופר שיש בו הפרדה בין נשים לגברים. עכשיו גם אתה תוכל לקנות בשקט.

מעניין אם אין שם קופאיות אלא רק קופאים?

מישהו יודע מה הטלפון של מיכאל בן ארי?

במקרה מצאתי תיק עם ציוד צבאי מסווג ומסמכים וחשבתי שהוא יוכל ללוות אותי למשטרה ביחד עם צוות של אתר אינטרנט כדי לסקר את הכל.

הטושים? אה, זה לא שלי, הילד במקרה צייר איתם איפשהו.

מה? זו קסדה של פאוור ריינג’רס? הייתי בטוח שזו קסדת טיסה.

לא, אני לא יודע מי זה יונתן שפירא. מה הוא מפורסם או משהו?

()

אלי ישי: צריך לאשר אלף יחידות דיור על כל נרצח, וצריך עוד מאה אלף דירות כדי להוריד את מחירי הנדל”ן.

אלי ישי בפתרון יצירתי למצוקת הדיור מציע לאשר אלף יחידות דיור על כל נרצח, ואם מחירי הנדל”ן עדיין לא ירדו, אז הוא ידאג שיהיו עוד נרצחים.