דף הבית » קטגוריית אקולוגיה וסביבה

סובלת מדימום מוגבר? נסי מים ישראליים

עזבו אותכם מירקות עלים – מים חומים עם חלודה יותר בריא.

אחד הדברים המקסימים בישראל הוא שתמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה – רק שלא ברור במה היא מלאה בדיוק. קחו, למשל, מקרה שבו גיליתם שהשקיתם את ילדיכם במים עם חלודה. מצד אחד – איכס. מצד שני – מסתבר שזה לא מסוכן.

יותר מזה: חלודה, שהיא בעצם תחמוצת הברזל, היא תרכובת שמשמשת ברוב תוספי המזון לטיפול בחסר בברזל. כלומר, אם אתם סובלים או סובלות מאנמיה, שתיית מים עם חלודה עשויה בעצם להועיל לכם.  כמו שהבטיחו לנו במשרד הבריאות וברשות המים, לא רק שהמים מהברז לא פחות בריאים ממים מינרליים (שזה לא חכמה) – הם גם מגיעים עם יותר מינרלים.

תודו שזה משמח, בעיקר על רקע העובדה שהתבררה הבוקר: ישראל היא שיאנית הרעלים בגידולי השדה. מסתבר שהירקות שלנו – אלו שבתוכניות הבוקר אומרים לאכול מהם הרבה – מכילים חומרי הדברה בכמות גדולה פי 88 מאשר הירקות שאוכלים בשבדיה.

בקיצור, אם חסר לכן ברזל יכול להיות שירקות עלים לא אמורים להיות הבחירה הראשונה שלכן. במיוחד כשאפשר לשתות מים חלודים.

לא יודע מה לקנות לאישה לחג? לועדת הכלכלה הפתרון!

היום, כשמחירי הדלק עולים כל כך הרבה, אתה יכול לקנות לאישה תחליב סולר; התחליב, שמורכב מ13% מים, 3% תוספים ו84% סולר יגרום לעורה של אישתך להבריק, ואם לא, תמיד תוכל להצית אותה.

מבצע: קנה 5 ממש 3

חשבתי לרגע לקנות את הקופון הזה שמקנה לי חמש כניסות למרכז יוגה עלום, אבל אז ראיתי שאני יכול לממש רק 3 מהן.

אכן, סם הזיות

מכון צמקא לפאניקה מוסרית מביא את הידיעה המצחיקה ביותר השבוע על ג’וינט שהכיל גם מריחואנה וגם קוקאין (ואני לא יודע איך מגלגלים את האבקה לתוך סיגריה, אבל שיהיה); בכותרת, הפחדה, כמובן: “מי נתן סיגריה עם קוקאין לנערה בת 16?” ואז פתאום מתבהר העניין, לא קוקאין, אלא THC, שהוא, לדברי הנערה בת ה16 שעד לפני רגע לא ידעה מה יש בסיגריה בכלל, “באו הרופאים וסיפרו לי ולהורים שלי שבסיגריה שעישנו היה שילוב של T.H.C, שהוא החומר הפעיל בסם הקנביס, קוקאין ומורפיום”; אבל בסופו של דבר אפילו לא THC, אלא כנראה רק “חומר מסוג סם”, כפי שאמר השופט: “מן החומר בתיק החקירה עולה חשד כי מדובר בחומר מסוג סם שהשפעתו על הקטינות הייתה פוגענית והן אושפזו בבית החולים“.

אם אין אוויר, שינשמו מים.

אז אכן, בחודש אפריל נאסר על העירייה להפעיל מפוחי אוויר שמזהמים ועושים רעש. אז איך פותרים זאת? וובכן, פשוט משפריצים מים, זה לא כאילו שיש מחסור במים בישראל.