דף הבית » קטגוריית בלינוקס זה לא היה קורה

לפחות לא תפסנו טווס או נשר

השב”כ עצר אזרח בלגי ממוצא איראני בטענה שריגל. הראיות? הוא צילם את תל-אביב ונתב”ג. אבל היי, זה הרבה יותר מהסעודים שעצרו נשר.

סובלת מדימום מוגבר? נסי מים ישראליים

עזבו אותכם מירקות עלים – מים חומים עם חלודה יותר בריא.

אחד הדברים המקסימים בישראל הוא שתמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה – רק שלא ברור במה היא מלאה בדיוק. קחו, למשל, מקרה שבו גיליתם שהשקיתם את ילדיכם במים עם חלודה. מצד אחד – איכס. מצד שני – מסתבר שזה לא מסוכן.

יותר מזה: חלודה, שהיא בעצם תחמוצת הברזל, היא תרכובת שמשמשת ברוב תוספי המזון לטיפול בחסר בברזל. כלומר, אם אתם סובלים או סובלות מאנמיה, שתיית מים עם חלודה עשויה בעצם להועיל לכם.  כמו שהבטיחו לנו במשרד הבריאות וברשות המים, לא רק שהמים מהברז לא פחות בריאים ממים מינרליים (שזה לא חכמה) – הם גם מגיעים עם יותר מינרלים.

תודו שזה משמח, בעיקר על רקע העובדה שהתבררה הבוקר: ישראל היא שיאנית הרעלים בגידולי השדה. מסתבר שהירקות שלנו – אלו שבתוכניות הבוקר אומרים לאכול מהם הרבה – מכילים חומרי הדברה בכמות גדולה פי 88 מאשר הירקות שאוכלים בשבדיה.

בקיצור, אם חסר לכן ברזל יכול להיות שירקות עלים לא אמורים להיות הבחירה הראשונה שלכן. במיוחד כשאפשר לשתות מים חלודים.

מיכאל בן ארי מציג קורס הגנה עצמית

מפחדת להאנס על ידי זר ולהדבק באיידס? מפחד לחטוף מכות בגלל צבע העור הכהה שלך? אולי סתם שמאלן שלא אוהב לחטוף? בשביל מציע ח”כ דר’ מיכאל בן-ארי קורס הגנה עצמית. ביום חמישי הקרוב תוכלו גם אתם לבוא וללמוד איך להגן על עצמם.

בין אמצעי ההגנה העצמית: שבירת חלונות ראווה לחנויות של עובדים זרים, צעקות במגהפון, ריסוס צלבי קרס אגרופים צהובים.

נא לבוא בתלבושת אחידה: חולצה צהובה עם אגרוף.