דף הבית » קטגוריית צבא ובטחון

ביצים של קינדערלעך

יתכן שזה היופמיזם הכי הזוי ששמעתי עד כה ל”שוחד מיני”, ויתכן שהבחורה הזו פשוט ממש ממש אוהבת ביצי קינדר.

זאת ועוד: גם הסינים אוהבים ביצי קינדר.

המחסום ישמש גם להדיפת הזומבים מכפר סבא

אני חושבת שראוי שגם עיריית תל אביב תציב מחסומים בכל הכניסות לעיר ותקשה על הזרים מפתח תקווה להיכנס אל עירנו הקטנה והאינטימית. רק כך נוכל למנוע מכל הבררה האלה לתפוס לנו את מקומות החנייה הטובים, להגביר את הביטחון, ולתת יותר שירות לאנשים.

פורסקוור של החמאס

דמיינו את המצב הבא: החמאס רוצה לדעת היכן יש חיילים, לכן הוא מפתח אפליקציה שתסייע לחיילים להתמודד עם הפחדים שלהם, נניח משטרה צבאית. עכשיו, חיילים מתקינים את האפליקציה, שמאפשרת להם להודיע על מיקום של שוטרים צבאיים, רק כדי שאותו ארגון טרור ידע היכן חיילי צה”ל נמצאים תמיד. הזוי? וובכן, אפליקציית MZRadar עושה זאת.

לקריאה נוספת? Mahmoud A. is now the mayor of Keleh Shesh

זה לא משגר טילים, זו טכנולוגיה דומה. מאוד.

זה לא משגר טילים, זו טכנולוגיה דומה. מאוד.

אני רק שאלה: אם החוליה שחוסלה לא שיגרה את הטילים, ורק “השתמשה באותה טכנולוגיה”, לצורך מה בדיוק הם השתמשו בטכנולוגיה של פאקינג משגרי טילים? הכנת קרם ברולה?

“…בתחילה אמרו אתמול בצה”ל כי חיל האוויר חיסל את משגרי הרקטה שהחרידה את מאות אלפי מתושבי השפלה, אבל מאוחר יותר חזרו בהם והבהירו כי החוליה רק השתמשה באותה טכנולוגיה.”

(לינק ויה ואנדראחותך)

סופית, הפז”ם דופק גם בשבי.

קראתי את הידיעה הבאה ומה למדתי? לא שהתקשורת מוכנה לתת לשליט קצת פרטיות, אלא שגלעד שליט קודם לדרגת רב-סמל! מעניין כמה שבי הוא היה צריך לספוג אם הוא היה קצין כדי לקבל את הרמטכ”לות?

לא צריך לקחת מצה”ל, יש מספיק בבית.

חיילים המשרתים בערי פשע כמו רמלה ולוד לא מורשים לקחת נשק הביתה. אם כבר, בשם המאמץ הלאומי, הם צריכים להביא את הנשק מהבית לצבא.