דף הבית » קטגוריית כלכלת בית

הם טוענים שזה אכיל. בהצלחה.

איתמר שאלתיאל שיתף בפייסבוק. אני בוהה בדבר הזה כבר פעם שניה ברציפות, באימה וזעזוע. הם טוענים שזה אכיל, ואף כולל רכיבים בשריים. בהצלחה.

אה. ויש להם גם ערכת סושי (שככל הנראה אינה כוללת עיסת דגים).

הגבינה בלי הבית

אחד הסרטונים הפשוטים והמבדרים שיצא לי לראות במסגרת המחאה הזו.

(ורק בודקת: אתם מגיעים לצעדת המיליון בשבת, כן?)

סופה לנדוור

סופה לנדוור

משרדה של שרת הקליטה יוציא השנה 30 אלף ש”ח על קפסולות קפה יוקרתיות למכונת האספרסו שבלשכתה.

אני לא יודעת כמה קפסולות נרכשו בסכום הזה, אבל חישוב זריז מעלה (לפי אתר מגה) שניתן היה לרכוש בערך 810 צנצנות טייסטרז צ’וייס אדום (וכן, אני יודעת שיש הבדל בין אספרסו לבין קפה נמס, אבל יו קנואו).

עגבניות שבא לבכות

אני יודעת, אנחנו אמורים לפרגן לחברים שלנו שמקימים סטארטאפים ודברים כאלה, אבל בגלל שהם חברים שלנו, אנחנו גם אמורים לצחוק עליהם מתי שאפשר. ומכאן שתמיד יהיה כאן פער מסויים בין שני ההיבטים האלה.

ולכן, אני מוצאת שחשוב לספר לכם שתוכלו להכות את המחירים המזעזעים של הירקות בארצנו על ידי התמודדות במכרז של fribiz מבית יקיר ההיתוך, אפי פוקס לרכישת ערכה להצמחת עגבניות (מחיר נוכחי: 132,299 נקודות, שאין לי מושג כמה זה שווה בעולם האמיתי), או שפשוט תוכלו להיכנס לדיל אקסטרים ולקנות ערכה דומה ב-5$. טוב, נו, 4.95$.

(גילוי נאות: אין לנו אפיליאייט בפריביז, אבל יש לנו אפיליאייט בדיל אקסטרים. יבוא יום וגם נצליח לגרום לדיל אקסטרים לשלם לנו את הדולרים הספורים שקוששנו באמצעות המודעות המעפנות שלנו כאן)

הפסטה שלנו הולכת להתייקר בקרוב

אני באמת מת על ביג מאמא, מסעדה מצוינת במשלוחים (אין אפשרות לאכול שם) ויש ניואנסים כמו הבדל בגודל המנות בין האתר שלהם לבין להזמין דרך 10ביס. אבל השאלה הנכונה היא האם בעקבות הקנס שהוטל עליהם על ניצול זכויות עובדים אנחנו מתחילים עוד חרם או שהפעם מבליגים?

שוברי משקל

קבוצת ‘שומרי משקל’ בשבדיה שברה שיא חדש כאשר שברה את הרצפה בקליניקה בה נשקלה עקב עודף משקל היסטרי.