דף הבית » קטגוריית נחישות ורגישות

המחסום ישמש גם להדיפת הזומבים מכפר סבא

אני חושבת שראוי שגם עיריית תל אביב תציב מחסומים בכל הכניסות לעיר ותקשה על הזרים מפתח תקווה להיכנס אל עירנו הקטנה והאינטימית. רק כך נוכל למנוע מכל הבררה האלה לתפוס לנו את מקומות החנייה הטובים, להגביר את הביטחון, ולתת יותר שירות לאנשים.

רשות ההגירה לפליטים: יש לכם מדינה, עופו מכאן.

מסתמן לאור הכרזת העצמאות של דרום סודן שגם רשות ההגירה תהיה הראשונה להכיר בעצמאות ותבטל את מעמד הפליטות של הפליטים שהגיעו לכאן.

[הפוסט הבא הוא הפוסט ה5,555 בהיתוך]

זה באמת יותר זול מקצבת ילדים.

דני דנון וגלעד ארדן, מאחוריכם! מחוקק מלואיזינה מעוניין לשלם 1,000 דולר לכל אישה עניה כדי לקשור את החצוצרות שלהן; התשלום יגיע יחד עם איסור על הפלות שיוביל ל15 שנות מאסר. לפחות הוא לא מבקש מנשים ללבוש אפוד זוהר במהלך קיום יחסי מין.

(ויה דובי)

לאבורטוריו די פסטה יצאו גדולים, תן-ביס יצאו אפסים.

הגעתי הביתה בשבע וחצי, רבע. רציתי להזמין להלן ולי פסטה קצרה מלאבורטוריו די פסטה; נכנסתי לאתר תן ביס והזמנתי שתי מנות פסטה וקינוח, טירמיסו (סך הכל, 86 ש”ח). הפסטה בלאבורטוריו די פסטה טעימה מאוד, ייחודית והמנות אמנם קטנות, אבל הן בהחלט מצדיקות את המחיר (הלא גבוה במיוחד). כעבור 40 ומשהו דקות (לחלוטין בזמן), הגיע השליח עם שתי מנות פסטה, אך ללא הקינוח שלנו.

התקשרתי חיש מהר ללאבורטוריו, ואלה (ברוב אדיבותם) התנצלו והציעו לשלוח כפיצוי שני קינוחים כעת; אלא, אמר לי המנהל הנחמד, שכיוון שהמשלוחים מבוצעים על ידי תן-ביס, עליי להתקשר אליהם.

קיטרתי.

התקשרתי לתן-ביס, שם הנציג אמר לי “יקח הרבה זמן לשליח, תן לי לברר”; “שניה!”, אמרתי לו, “האוכל שלי מתקרר בינתיים, תוכל לחזור אליי כשתטפל בזה?”. הנציג לא הקשיב לי ונתן לאוכל להמשיך להתקרר; כעבור דקותיים המתנה חזר אליי ואמר “אנחנו לא נשלח שליח בשביל קינוח של 12 שקלים. מבחינתנו שלחנו את המנה והמסעדה פישלה. לא בעיה שלנו”. ביקשתי שידבר עם המנהל, הרי כל המטרה של הארוחה היתה להנות ממנה, מה שכרגע לא ממש הולך לי.

המנהל השיב שהוא יכול לזכות אותי ולתת בפעם הבאה קינוח על חשבונם. אמרתי להם שזה לא מאווי, אלא שאני רוצה את הקינוח כעת: כלומר, את מה שהזמנתי. הבהרתי לו שהמנה מתקררת ושידאג לי בבקשה; הוא לא הקשיב.

ביקשתי לשוחח עם המנהל, וזה ברוב אדיבותו, לאחר שהבהרתי את סכומי הכסף אשר תן-ביס מקבלים ממני בכל חודש, הציע כי אקח את עסקיי למקום אחר והוא לא יכול לזכות אותי על האוכל המתקרר או להביא לי את הקינוח שביקשתי. איחלתי לו בהצלחה.

התקשרתי שוב למסעדה, והמנהל היה כה אדיב; הוא לקח את כתובתי והגיע אישית אליי הביתה על מנת להביא את הקינוח, פלוס פיצוי.

אז מה היה לנו? תן ביס שלא מבינים בשירות לקוחות ולאבורטוריו שקיבלו לקוח מרוצה לכל החיים. להבא, אם ארצה להזמין משלוח מלאבורטוריו די פסטה, אני אולי אנסה את השירות של משלוחים-שופ או שפשוט אטריח את עצמי מאתיים מטר לסניף.

צומת מאיר שטרית

חברת מועצה מאשדוד מעוניינת לקרוא למחלף הכניסה הדרומית בעיר על שמו של שר התחבורה לשעבר, מאיר שטרית כדי להזכיר לכו-לם שכל עוד אתה לא יוצא מהפריפריה, שום דבר לא קורה.