דף הבית » קטגוריית מוסר השכל

אחרי לקוח שחור, לא תחזרי לאחור (או משהו כזה)

זונה מהתחנה המרכזית בתל-אביב חשודה שהכתה לקוח סודאני לאחר שזה התעקש על קבלת שירות. הזונה, כך על פי הכתבה, לא היתה מוכנה לשכב עמו שוב לאחר שבפעם האחרונה סבלה מכאבים לאחר המעשה. בעלה של הזונה, שהיה גם נוכח באירוע, היה מעורב גם כן.

ספונטניות – הגדרה מחדש

ויינט מגדירים מחדש את המילה “ספונטניות” – לא משהו שקמנו והחלטנו לעשותו הרגע, אלא משהו שתכננו כבר לפני כמה ימים, וגם פתחנו עבורו אירוע בפייסבוק.

ההפגנה הספונטנית אורגנה בפייסבוק

ההפגנה הספונטנית אורגנה בפייסבוק

לפי ההגיון הזה, אני מניחה שגם שייטת 13 פעלה באופן ספונטני, וכמוה גם האנשים שעל ה”מרמרה” שבאופן ספונטני הביאו איתם כלי נשק ספונטניים. וכולם פתחו זה על זה באש ספונטנית.

בועז ארד, אחד ממארגני ההפגנה (הספונטנית), החליט לערוך אותה לפני כמה ימים ופתח קבוצה בפייסבוק

בועז ארד, אחד ממארגני ההפגנה (הספונטנית), החליט לערוך אותה לפני כמה ימים ופתח קבוצה בפייסבוק

לוגיקה עקומה על תעריפי הקישוריות ממישהו שלא יודע מתמטיקה.

נניח שאתה גם לקוח וגם בעל מניות של סלקום. האם אתה צריך להיות בעד דמי הקישוריות או לא? מצד אחד, ההכנסה מדמי הקישוריות לספקיות הסלולר היא 1.1 מיליארד ש”ח בשנה, והרווח הנקי של סלקום מתוך זה הוא 300 מיליון ש”ח. לסלקום יש כמיליון מניות, כלומר, כל בעל מניות יפסיד 300 ש”ח למניה; מנגד, אם יש תשעה מיליון מנויי סלולר בישראל, הרי שכל מנוי סלולר ירוויח 122 ש”ח לערך מהקטנת תעריף הקישוריות; לכן, אם כבר, עדיף לך ללכת ולרכוש מניה אחת של סלקום מאשר לתמוך במהלך הצרכני.

מגמה: באים להרוס לך את הבית בהתנחלות? אתה תמיד יכול לדאוג שאחד ממאה צאצאיך ימות בשדה הקרב ותזכה לרחמים.

כשזה קורה פעם אחת זה עוד בסדר, ואז זה חוזר, וכך המתנחלים יכולים ללמוד: ממילא יש לכם עשרות ילדים, אז לא תוותרו על אחד כדי להכשיר את הבית?

סופו המר של דני דין

דני דין (תומאס) נפטר לאחר שהמתין 27 שנה בכלא בטקסס לביצוע גזר דין המוות שנגזר עליו על רצח. כנראה אף פעם לא הצליחו למצוא אותו.