דף הבית » קטגוריית דברים שלא קיימים

לפחות לא תפסנו טווס או נשר

השב”כ עצר אזרח בלגי ממוצא איראני בטענה שריגל. הראיות? הוא צילם את תל-אביב ונתב”ג. אבל היי, זה הרבה יותר מהסעודים שעצרו נשר.

אפשר למצוא הכל בפורטל השירותים והמידע הממשלתי!

שמחנו לשמוע על השקתו של אתר מאגרי המידע הממשלתיים החדש.
קצת פחות שמחנו למצוא שם אייטם מצער ומלחיץ למדי שיהונתן עבד די קשה על הנסיונות למנוע אותו.
(הקליקו להגדלה וכו’)

(מצד שני, ה-GTFS באמת עלה לאוויר וזה יהיה מגניב כי יבוא יום ונוכל לדעת מתי ואיפה עוצר האוטובוס)

שיר בוקר והמלצת קריאה

כצפוי, נוי אלוש מגיב להתפתחויות האחרונות ברמיקס נוסף.

והמלצת קריאה על ספר מד”ב מצוין: הפייסבוק של שאול מופז, שאין בו כנראה טיפת אמת למעט תאריך הלידה שלו.

תכירו את החרבוזון (פשע פוטושופ).

תכירו את החרבוזון (פשע פוטושופ).

כן, כמוכם גם אני קראתי על מכתב האיומים הנוכחי של אורן זריף שדורש ממנכ”לית תנובה להוריד את מחירי הקוטג’ לשקל תשעים ושמונה או שהוא ימית עליה את החרבוזון והפרות לא יניבו פרי. אלא, שאני לא עצרתי שם; אחת ליד השניה עמדו תמונותיהן של זריף וזהבית כהן, מנכ”לית אייפקס:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000660319

אמרתי לעצמי: לא יכול, השניים הופרדו בלידתם, וחיש מהר ביקשת משרון להפעיל את מערכת הבדיקה הגנטית שלנו, וראו מה יצא:
אורן זריף וזהבית כהן, הופרדו בלידתם

30% אינסוף.

נרג’ בכתבה נרגשת על יגאל פינס, איש אפיליאט שגלגל מיליונים עד גיל 25, לדבריו. פינס, שיודע כמה זה 30% מאינסוף, מספר ש”ניצל את חופשתו לפתיחת עסק ב-eBay למכירת נפחי אחסון לאתרי אינטרנט, וסיפק תמורת 10 דולר לשנה נפח אחסון אינסופי. ‘בניתי על זה שרוב רובם של האנשים לא מנצלים אפילו 30%'”.

ובונוס: מי יודע מה יגאל עושה בכלל?

חבר חדש ליום השואה

חבר חדש ליום השואה

לא יודע אם יצא לכם להציץ בהצעות שמציע פייסבוק תחת “אנשים שאתה עשוי להכיר” (People you may know). אישית, אני מוצא בכל פעם את ההצעות שלו כסרות טעם עד זרא. ראוי היה לתרגם לעברית “אנשים שאתה עלול להכיר”, כי נראה שפייסבוק מצטיין בלהציג תחת הכותרת הזו בעיקר אנשים שאתה רוצה להדחיק את קיומם.

אדולף היטלר בפייסבוקאני לא מדבר אתכם על כל הדברים הרגילים (ממ”חים בשקל, עסקנים כולשים של מפלגת העבודה, רמטכ”לים לשעבר, אקסיות מטורפות שרכשו לאחרונה גרזן, אמני פיתוי, משווקים רשתיים, ח”כים מהימין הקיצוני וכו’).

אני מדבר על היכולת המדהימה של פייסבוק למצוא תמיד את ההוא, שלמד אתכם ביסודי ו/או התיכון ואחרי זה נתקלתם בו בצבא, באוניברסיטה בפאב השכונתי ובבית של החברה החדשה שלכם – ושמעולם לא יכולתם לסבול את צורתו. פייסבוק מצטיין באיתור האנשים האלה ותחיבתם בפרצופכם, והוא מסוגל לדברים הרבה יותר גרועים מזה, תהיו בטוחים.