דף הבית » קטגוריית מתכות כבדות מהמזרח הרחוק

הסינים גנבו זאת קודם – מהדורת זומבים

והיום בפינתנו “הסינים גנבו זאת קודם” – EA למדו מאנגרי בירדס והכריזו (רק שלוש שנים אחרי שהמשחק המקורי יצא) על הפצת מגוון בובות-כיסויי אייפון-מחזיקי מפתחות-תחתונים-ווטאבר עם דמויות מהמשחק הפופולרי והאהוב Plants vs Zombies.

אמה מה? חיפוש זריז בדיל אקסטרים יציג בפניכם מגוון עצום ומפואר של צעצועים ופיצ’יפקעס מהמשחק שמחכים שם כבר שנים. כולל קיט חינוכי מפואר להרכבה עצמית של הבית המותקף עם פאנלים סולאריים קטנים (שרק מאיר את הבית, לא מפעיל את הזומבים, למרבה הצער).

ביצים של קינדערלעך

יתכן שזה היופמיזם הכי הזוי ששמעתי עד כה ל”שוחד מיני”, ויתכן שהבחורה הזו פשוט ממש ממש אוהבת ביצי קינדר.

זאת ועוד: גם הסינים אוהבים ביצי קינדר.

כן, אפילו על לצלם את זה על דוגמן ישראלי התקמצנו.

אתר בומבהדיל מציג מעיל במחיר שעוד לא ראיתים, אלא, אם כמובן יש לכם את מנוע החיפוש של גוגל ואתם יכולים פשוט לקחת את התמונה ולחפש באמצעותה, ולהגיע לכך שאותו מעיל, עם אותה תמונה של דוגמן אסייאתי, נמכר בחצי המחיר באתר אליאקספרסס עם משלוח חינם:

חדש! אוהל נגד קרינה רדיואקטיבית.

אז דלף לך קצת אורניום מועשר מהכור ויש חשש למוטציות. אם אתה יפני, לא נורא, אתה פשוט יכול ללכת לשדרות רוטשילד לקחת אוהל ולכסות איתו את הכור הגרעיני כי ברור שאוהל הוא בדיוק מה שצריך ולא שני מטר של בטון מזוין.

מותק, למה 12,000 ש”ח על שמלת כלה? בואי נזמין מהאינטרנט.

בוא נמצא את הגבר שמספיק גבר לשכנע את אישתו לעשות את מעשה הקמצנות הזה. אתר דינו דיירקט, בן הדוד הרשע והזומבי של דיל אקסטרים מציע שמלות כלה במחירים מצחיקים: ב122 דולר ו13 סנט כולל משלוח תוכלו לקבל את השמלה הזו:

.

לא רע?