דף הבית » אנתרופולוגיה »בינה עסקית »בריאות »דת »הומור »המלצה »חינוך »טכנולוגיה »כלכלת בית »מתכונים »פמיניזם ומגדר »שיפור עצמי » פוסט נוכחי:

מבצע מיוחד לבנות חב”ד

03/09/2007‏ 9:00 יהונתן קלינגר 3 תגובות
בס”ד
בס”ד השני

בנות חבד החסודות. גם אנחנו קראנו בע”ה את דברי השטנה והבוז שהופיעו בפשקווילתון “ידיעות-אחרונות” בעינטאר-נעט; בע”ה המר”ן הקדוש וחבריו יפעלו למען מיגור הטכנו-לוגיה שפועלת בצורה לא צנועה. גם אנחנו הזדעזנו מלשמוע כי בנות ישראל יצטרכו לגעת במכשיר אלק-טרוני שפותח על ידי גברים נכריים וערלים, ואפילו פותח בשבת. לכן, אנו, בני הצדיקים ובני הפוחזים, יוצאים במדריך זה שנועד, אי”ה, למנוע מכן לגעת בטרפה הזו הקרויה סורק ביו-מטרי.

שלב א': נקי אצבעותייך

קחי ממחטה כשרה וצנועה והטבילי אותה בכהל; את הממחטה העבירי בין אצבעותייך וחטאי אותן. הדבר דרוש במיוחד כיוון שאנו עומדים להשתמש בחומרים מסוכנים, וכל שאריות שתוותרנה על אצבעותייך עשויות לגרום לנזק בלי הפיך ו\או להיות לא כשרים בשרי. במיוחד חשוב להמנע מלאכול מוצרי חלב באמצעות הידיים בשבוע שלפני המלאכה על מנת למנוע חשש לעירוב בין בשר לחלב.

שלב ב: חימום

הניחי את האצבע הרלוונטית על מראה כשהאצבע פונה לכיוון השמש; קרני השמש יחממו את ידך ויכינו את האצבע לתהליך הכירורגי המסובך. אותו תהליך עשוי לכאוב במעט, ולכן החום ישכך את הכאב גם כן. לאחר שאצבעך הגיעה לטמפרטורה של 70 מעלות וספגה כוויות קלות, את יכולה לסיים ולהבין שהגיע הזמן לשלב הבא

שלב ג: חומצה כלורית

קחי דלי של חומצה כלורית, ניתנת להשגה דרך דלילה כימיקלים; טבלי את אצבעך בעדינות והמתיני חמש עד עשר דקות. בזמן ההמתנה מומלץ להתפלל לאל כלשהו (זינו, לדוגמא). לאחר ההמתנה והתפילה, הוציאי את אצבעך בעדינות ושטפי את השאריות במים פושרים. מומלץ להמליח על פי הצורך.

שלב ד: אחלמה

עטפי את אצבעך בעדינות בממחטה דקה והניחי לפצעים להחלים. כעת, כאשר תתבקשי להעביר את אצבעך בקורא הביומטרי בבית הספר, לא תוכלי לעשות כן. הרי לך, בצורה פשוטה מאוד, דרך לא לחלל את דבר השם.

בעזרת השם, והיוצרים הבאים, המדריך התאפשר:

Gimmiebass (cc-by-sa-nc), niteseeker (cc-by-sa-nc), pinkangelbabe (cc-by-nc-nd), meshmar2 (cc-by)

כרגע יש "3 תגובות לפוסט זה:

  1. […] שטוב עבור בנות חב”ד, טוב גם עבור התרמילאי (העשיר) חובב […]

  2. […] לנוחיותכם: מדריך מלא להסרת טביעות אצבע […]

  3. […] להוראות מפורטות (המותאמות במיוחד עבור קוראותינו יראות השמיים), הקליקו כאן: מבצע מיוחד לבנות חב”ד […]

הגיבו לפוסט זה: