דף הבית » כלכלה »לכו תמצצו » פוסט נוכחי:

הפרסום בהיתוך עובד: מחפשים ספונסר

17/09/2009‏ 15:15 יהונתן קלינגר 6 תגובות

שלום,
בחודש ומשהו האחרונים שרון ואני החלטנו לבצע מוניטיזציה להיתוך, ולבדוק האם באמת ניתן להתפרנס מניהול הבלוג הזה, או סתם להחזיר את עלות ההוסטינג. נרשמנו לתוכנית הAffiliate של דיל אקסטרים והתחלנו לבחון כמה הכנסות יהיו מכניסות מהבלוג. דיל אקסטרים הינו אתר גאדג’טים שאנחנו מאוד אוהבים ומשווק גאדג’טים מופרכים וגם צעצועים לכל המשפחה. כעקרון, האתר מציע במחירים נמוכים מאוד גאדג’טים שווים לכל נפש. לדוגמא, iFone ב88$ כולל משלוח לישראל זו מציאה לא רעה.

אחרי חודש ומשהו, אנחנו יכולים לומר שמדי יום מבוצעות רכישות בממוצע של 93$, ומספר הטרנזאקציות עומד על 4 ליום. כלומר, לינק מההיתוך שווה כ10,000 ש”ח הכנסה נוספת בחודש, לפחות אם אתה דיל אקסטרים.

אני לא מדבר על תכניות אפיליאט מפוקפקות או על פוסטים ממומנים, אלא על אתר שאנחנו אשכרה משתמשים בשירותיו, ונהנים ממנו. אנחנו, בתמורה, עושים כדולר וחצי ביום; סכום מאוד לא משמעותי אבל שמכסה את ההוסטינג ואולי עוד בירה בחודש, עם פרעאצל בצד.

אנחנו מחפשים מפרסם שמכיר בכח הזה, באמת, ורוצה (בלי ללכלך לנו את הבלוג) לקבל באנר, ולשלם עבורו סכום הולם. התשלום לא חייב להיות כספי עבורנו, אלא יכול שיהיה תרומה לעמותה בשמנו, או מתן חסות על אירוע לקוראי הבלוג.

שוב, דיל אקסטרים עושים 10,000 ש”ח בחודש רק בזכות באנר מהבלוג הזה; לא מדובר בכסף גדול, אבל אני מעריך שאתר מכירות קטן, שיש לו מחירים תחרותיים ורצון להשתלב, יכול לקחת את הכפפה ולהרים סוף סוף תוכנית שותפים נורמאלית לבלוגים.

מעוניינים? יש לכם את המיילים שלנו.

כרגע יש "6 תגובות לפוסט זה:

 1. יחזקאל says:

  וואו. מדהים הכוח שיש למקום הזה. איזה יופי! עלו והצליחו.

 2. מושיק says:

  מנקודת מבטו של הצרכן המרוצה: דיל אקסטרים הוא באמת אוצר בלום של קשקושים מוצלחים והם מגיעים אפילו לפריז. בחינם. אני אמנם משתדל להקפיד לקנות דרך הלינק אצלכם, אבל עם רמת המחירים שלהם לא נראה לי שמזה תצמח לכם הישועה.
  שיהיה בהצלחה עם הספונסרים.

 3. מושיק,
  זה בדיוק העניין; יש כאן פוטנציאל יפה למפרסם יצירתי לעשות משהו שיועיל לחברה ומפנה אליו גולשים אחרים. אם יש ארבע רכישות ביום, אני מעריך שיש לאתר כמה עשרות כניסות מהלינק שלנו. אנחנו באמת מקבלים כאן עמלה יפה על כל קליק, אבל אני חושב שיש מפרסמים ישראלים שיעדיפו לצאת לארג’ ולארגן ארוחת חג לבלוגרים תמורת באנר לחודש-חודשיים.

 4. רועי says:

  אם תעשו אירוע, אני מוזמן?

 5. […] ישראלי. לדוגמא, מגן מסך של נוקיה 5800, שבאתר דילאקסטרים שאנחנו כל כך אוהבים, נמכר ב90 סנט כולל משלוח עולה בארץ (לחבילה של 2!) 99 ש”ח […]

 6. […] יקרים; בנק המזומנים של ההיתוך הקר שבא בעיקר בגלל תוכנית השותפים היוקרתית של דיל אקסטרים נמצא בסכנה! רשות הדואר החליטה לגבות עמלה של 38 שקלים על […]

הגיבו לפוסט זה: