דף הבית » המלצה »טוחן שיווקי »טחורים ברשת »כלכלה » פוסט נוכחי:

קצת עזרה בנוגע לאתר נתק, חברים.

14/02/2011‏ 12:12 יהונתן קלינגר 6 תגובות

לפני כשבוע השקתי עם שני חברים את שירות נתק, השירות המהיר להתנתקות מספקי שירות; בינתיים כמה חברים פרגנו בלינק: שוקי גלילי נתן המלצה וגם עידו קינן פרגן; אבל אני צריך עוד עזרה. אנחנו צריכים קצת SEO ותמיכה, במיוחד כדי לקדם את הדפים הייעודיים שהקמנו; כך שאם בא לכם להתנתק מסלקום ותחפשו את המונח במנוע החיפוש המועדף שלכם, אנחנו נהיה התוצאה הראשונה.

בתמורה אני לא יכול להבטיח הרבה, אולי פרגון כאן בבלוג על משהו כנגד הלינק או משהו באיזור.

השאיפה שלנו היא להיות ראשונים כאשר מחפשים ביטויים כמו להתנתק מהוט, בין היתר כי אני יודע שיש בלוגרים מתוסכלים אחרים שהיה קשה להם להתנתק והרעיפו עליהם קשיים נוספים, עד שעשו משהו מבורך, וזו אחת הסיבות שהקמנו את האתר.

עוד פרגון כמובן הוא לאלירן מפריפקס, שנותן שירות מצוין ועוזר לנו לעשות את הכל במחירי (כמעט) עלות.

כרגע יש "6 תגובות לפוסט זה:

 1. אביבה says:

  אתה יכול להרחיב לגבי הבלוגרים המתוסכלים ומה שקשה להם? ולמה קישרת בעצם לפוסט הנצפה שלי שעוסק בהתנתקות מהוט?
  לא ברור לי אם זו מחמאה או מה.

  מעולם לא היה לי קשה עם זה שאנשים מחפשים “להתנתק מהוט” ומגיעים לפוסט שלי – נהפוך הוא, זה מאוד משמח, מקבל פידבקים חיוביים וזו הסיבה שהפוסט באוויר. אם כוונתך היתה אחרת, אנא הסבר, כי כמו שהיא – ההתייחסות שלך נראית סתם קנטרנית ומיותרת.

 2. אביבה,

  התכוונתי שיש בלוגרים שהיה קשה להם להתנתק מהוט, לא ההפך. נתתי אותך כדוגמא כי את עשית משהו חשוב בזמנו וחשוב היה לי לפרגן בלינק יוצא.

  י.

 3. תיקנתי את הניסוח כדי שיהיה ברור למה התכוונתי.

 4. […] עכשיו הגיע הזמן שנעזור להם קצת עם תמיכה ו-SEO, במיוחד בכדי לקדם את הדפים הייעודיים שהוקמו; כך שאם בא לכם להתנתק מסלקום ותחפשו את המונח במנוע החיפוש המועדף שלכם, האתר יוצג כתוצאה הראשונה בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. לפרטים נוספים, נסו את הפוסט הקצרצר בהיתוך. […]

 5. גיא says:

  עבודת קודש.
  פשוט כך.
  שיחקתם אותה. אני מבטיח להפיץ את זה כמה שיותר בין החברים שלי, וגם הוספתי המלצה אצלי בבלוג.

  ואם יורשה לי, הצעה קטנה לשיפור: אני מציע להוסיף עוד כמה ספקיות שירות, לאו דווקא בתחום התקשורת, כגון כדי המים של חברות המים המינרליים.

הגיבו לפוסט זה: