דף הבית » אקסטרים »המלצה »חיות בית »חיקויים עלובים של עכברים של די » פוסט נוכחי:

חידוש במלונות אילת: חיות מחמד לאורחים!

18/07/2007‏ 2:10 שרון 7 תגובות

נראה שגם באילת יש מחסור בקרטון, כי אחרת אני מתקשה להסביר מה בדיוק קרה כאן (כלומר, מסוגלת, אבל נגעלת). בכל מקרה, נראה שלקראת החופשה הבאה שלכם*, מומלץ להצטייד בחתול, או לפחות להביא איתכם די חסה לכל המשפחה ולעכבר הידידותי שיצטרף אליכם בחסות המלון.

ר’ סיפר לצרכנות הוגנת כי בסביבות השעה 22:00 החלו להשמע בחדר קולות כירסום והתרוצצות, ולאחר מספר דקות הבינו בני המשפחה כי בחדר מסתובבים עכברים. לדבריו, ילדיו שחששו מהמכרסמים הלא מוזמנים, העדיפו לבלות את הלילה בחדר של הוריהם ולא בחדר שהוזמן להם.

גם בלילות הבאים לא הצליחו בני המשפחה ליהנות משינת לילה ערבה. “למחרת בבוקר ביקשתי מההנהלה לעבור חדר – אך הם אמרו לנו שהמלון בתפוסה מלאה והציבו בחדרנו מלכודת עכברים”, מספר ר’, אך לדבריו, בני משפחתו עדין חששו להיתקל בעכברים, שהמשיכו להתרוצץ בין החדרים בלילות.
[NRG כלכלה]

האמת, אני חושבת שדווקא נחמד מצדם לדאוג לכך שיהיו לאורחים ולילדיהם חיות מחמד לשחק איתן.

עולה השאלה: האם בדומה לאותם מלונות שמאפשרים לכם לקנות את חלוקי האמבטיה**, גם כאן ניתן לרכוש במחיר מיוחד את חיית המחמד ששודכה לכם באדיבותו של המלון?

______
* במידה ואיתרע מזלכם ואתם לא נוסעים לצ’רנוביל או קואלה לומפור כמו כל שאר החבר’ה המאגניבים.
** בהנחה שלא גנבתם אותם ממילא. טוב, בסדר, אתם אנשים ישרים. זה כל האחרים שגונבים. לכם יש נימוסים מהוקצעים למשעי של ליידי בריטית.

כרגע יש "7 תגובות לפוסט זה:

 1. tallyco says:

  הכתבות הופכות ליותר ויותר הזויות .

 2. שרון says:

  אני לא חושבת שזה הכתבות שהזויות כמו שזו המציאות שמתרחשים בה כאלה דברים הזויים (או רעים או מלוכלכים או בלתי מוסריים, או סתם חסרי טעם) מלכתחילה.

 3. נטע says:

  אני מתאפקת הרבה זמן אבל עברי כמגיהה חזק ממני – אנא תקנו את העברית מתחת לסמל המכון (מימין): אחת הדרכים הטובות… *היא* ולא הוא.

 4. שרון says:

  נטע – תודה על הפידבק. :)
  אנו מודעים היטב לשגיאה האיומה והנוראה בסמל המכון, ויש לכך סיבה (דבילית, אך מוצדקת), אשר טמונה במאמר שממנו הגיעה ההשראה לפתיחת הבלוג הזה מלכתחילה, ובו כתוב מפורשות כי:

  “בארה”ב הוכח מזמן שאחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד משהו, הוא ללמד אותו. לכן אם יש לכם רצון להתמקצע בתחום מסוים או ללמוד אותו בצורה הטובה ביותר, פתחו בלוג ותתחילו ללמד אותו, בתוך כמה חודשים כבר תיהיו מומחים בו.”

  כאמור, סיבה דבילית, אך מוצדקת, כי אם ליאור ויראלי אמר שזה ככה, אז זה ככה… (והרי כל מטרת הבלוג הזה היא לכתוב שטויות שנוגעות לדברים שאנחנו לא מבינים בהם מאומה)

 5. נטע says:

  טוב נו, לא הייתי מודעת מספיק להיסטוריה שלכם ולמקורות ההשראה. אילנות גבוהים ;)

 6. שרון says:

  הכי גבוהים שרק יכולים להיות! :D

 7. […] חיות המחמד המוצעות לאורחים כבר צמח וכולל מעתה לא רק עכברושים, אלא גם מקקים ובקטריות שונות […]

הגיבו לפוסט זה: